Kati 2.jpg

Moja Historia

Cieszę się, że jesteś na stronie Uskrzydlonych. To miejsce, które w mojej głowie kształtowało i tworzyło się kilka ładnych lat zanim na dobre ujrzało światło dzienne. Wiele lat temu, po serii różnych życiowych doświadczeń, postanowiłam zawalczyć o siebie, o swoje potrzeby, o swoje marzenia i małymi krokami wchodziłam na ścieżkę rozwoju osobistego.


Bardzo zafascynowana i pochłonięta tematem procesu zmiany, zaczęłam pracę nad sobą. To bardzo ważne, ponieważ dopiero gdy zajrzymy „w głąb siebie”, do swojego wnętrza, jesteśmy w stanie najwięcej się nauczyć, by później móc wspierać i towarzyszyć innym w ich rozwoju.

Zauważyłam, że moje życie może wyglądać inaczej, że to, jakie mam przekonania o sobie i o świecie, a także to, jakie mam przyzwyczajenia, ukryte nawyki, schematy działania i reagowania mogą się zmieniać. A konkretnie – to ja mogę je zmieniać! Na szczęście mózg jest plastyczny i daje ku temu ogromne możliwości. Oprócz wielu różnych szkoleń i warsztatów, w których uczestniczyłam, wykonałam ogromną pracę własną, i to właśnie dzięki niej udało mi się zmienić jakość swojego życia.


Pracuję i specjalizuję się przede wszystkim w obszarze life-coachingu. Posiadam merytoryczną i praktyczną wiedzę popartą doświadczeniem, by skutecznie wspierać innych w ich procesie zmiany. Przy dużym zaangażowaniu, systematycznej pracy i sporej dawce ciekawości jesteśmy w stanie bardzo wielu rzeczy się nauczyć, następnie zrozumieć, by na końcu sukcesywnie wprowadzić je w życie. Teraz już wiem, że to, co o sobie myślimy dzisiaj, nie zostaje z nami na zawsze.


Polubiłam ten moment, w którym mogę poczuć sprawczość, w którym mogę decydować sama o sobie, a przede wszystkim w zgodzie ze sobą. To piękne uczucie, bardzo je pielęgnuję i wiem, że zostanie ze mną na długo.


Prywatnie jestem żoną Bena i mamą Mai. Oboje są moją inspiracją i motywacją do działania, chociaż jest wiele momentów, w których potrzebuję ponownego naładowania baterii, odpoczynku i zwykłego poleżenia na kanapie :)


***

Ukończyłam: Podyplomowe Studia z zakresu Psychologii Biznesu na Uczelni Łazarskiego; Erickson College International z Vancouver „The Art and Science of Coaching” przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, akredytowaną przez ICF (International Coach Federation); Coaching Fundamentals Certificate® (CFC®) w Noble Manhattan Coaching – największej i najstarszej szkole coachingu w Europie.


Doskonaliłam swoje umiejętności coachingowe biorąc udział m.in. w warsztatach: „The Daring WayTM – Z wielką odwagą” w oparciu o metodologię pracy Dr Brené Brown; „The coaching game – Odkryj możliwości”, Points of You; Racjonalna Terapia Zachowań (RTZ), poznawczo-behawioralna terapia samopomocy, Maxie C. Maultsby; Praca ze strachem i realizacja własnych celów; Zaprzyjaźnij się ze swoim wewnętrznym krytykiem”, praca nad samooceną; Warsztaty Coachingowe z Superwizją.

Zapraszam do współpracy

Do zobaczenia!

Karolina Nowak